AHOJ, JÁ JSEM LENKA
1989—do teď

Jsem energická, kreativní a často nevím co chci. Kamarádi mě nazývají magorem, kofoholikem a workoholikem. Ale já jsem jen nadšená grafická designérka a fotografka s vášní pro výběrovou kávu, které se věnuji posledních pár let. Ráda tvořím věci, co mají smysl a upřednostňuji jednoduchost a jedinečnost.

Celé to začalo studiem na Střední průmyslovo-umělecké škole v Opavě, kde jsem začala studien grafiky a propagačního výtvarnictví. Pokračovalo to na Fakultě umění a designu v Ústí nad Labem studiem vizuáního designu v ateliéru pana Pavla Beneše a reklamní a aplikované fotografie v ateliéru pana Miroslava Vojtěchovského.

Prošla jsem několika brigádami v módních obchodech, pár zaměstnáními, stáží ve Francii a pobytem v Austrálii. Po tom všem jsem se rozhodla pro “volnou nohu” jako grafik–fotograf. Život mám provoněný kávou, o kterou se zajímám s jistou dávkou posedlosti.

Ve volném čase řádím v gymu House Of Pain ve Slaném, kde se potkávám s podobnou partou bláznů. Překonáváme vlastní limity a blbneme.